DRB960-24-3-A1
DigiKeys produktnummer
285-DRB960-24-3-A1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRB960-24-3-A1
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 960W
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 40A
EDA-/CAD-modeller
DRB960-24-3-A1 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
960W
Bruksområder
ITE (kommersiell), Laboratorium
Serie
Effektivitet
95,2%
Driftstemperatur
-25°C – 55°C
Funksjoner
Justerbar utgang, PFC, Fjernstyrt av/på, Fjernanalyse
Inngangstype
AC
Størrelse/dimensjon
6,27" L x 3,94" B x 5,08" H (159,1mm x 100,0mm x 129,0mm)
Antall utganger
1
Standardnummer
60950-1; 61010-1; 62368-1
AC-spenning - inngang
350 – 575 VAC (3 fase)
Minimum last som kreves
Ingen
Spenning - utgang 1
24V
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
40A