DRB480-72-3-A0
DigiKeys produktnummer
285-DRB480-72-3-A0-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRB480-72-3-A0
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 72V 480W
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 72V 6,7A
EDA-/CAD-modeller
DRB480-72-3-A0 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
482W
Effektivitet
95,8%
Driftstemperatur
-25°C – 55°C
Størrelse/dimensjon
5,86" L x 2,56" B x 5,08" H (148,8mm x 65,1mm x 129,0mm)
AC-spenning - inngang
350 – 575 VAC (3 fase)
Spenning - utgang 1
72V
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
6,7A