DRB480-24-3-A0
DigiKeys produktnummer
285-DRB480-24-3-A0-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRB480-24-3-A0
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 480W
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 20A
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DRB480-24-3-A0 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
480W
Produsent
TDK-Lambda
Bruksområder
ITE (kommersiell), Laboratorium
Serie
Effektivitet
95,1%
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-25°C – 55°C
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Justerbar utgang, PFC, Fjernstyrt av/på, Fjernanalyse
Inngangstype
AC
Størrelse/dimensjon
5,86" L x 2,56" B x 5,08" H (148,8mm x 65,1mm x 129,0mm)
Antall utganger
1
Standardnummer
60950-1; 61010-1; 62368-1
AC-spenning - inngang
350 – 575 VAC (3 fase)
Minimum last som kreves
Ingen
Spenning - utgang 1
24V
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
20A