DRB240-24-3-A1
DigiKeys produktnummer
285-DRB240-24-3-A1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRB240-24-3-A1
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 10A
EDA-/CAD-modeller
DRB240-24-3-A1 Modeller
Kategori
Spenning - isolasjon
3.51 kV
Effektivitet
93,1%
Driftstemperatur
-25°C – 55°C
Størrelse/dimensjon
5,44" L x 5,08" B x 2,17" H (138,2mm x 129,0mm x 55,1mm)
AC-spenning - inngang
350 – 575 VAC (3 fase)
Spenning - utgang 1
24V
Strøm - utgang (maks)
10A
Baseproduktnummer
Effekt (watt)
240W