DRB15241
DRB15241
TDK-Lambda DRB Series
DRB15-24-1
DigiKeys produktnummer
285-DRB15-24-1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRB15-24-1
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 15W
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC eller DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 630mA
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DRB15-24-1 Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
630mA
Produsent
TDK-Lambda
Effekt (watt)
15W
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Emballasje
Bulk
Bruksområder
Farlige områder, Industri, ITE (kommersiell)
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
90%
Inngangstype
AC eller DC
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Antall utganger
1
Funksjoner
Justerbar utgang, Universalinngang
AC-spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
3,54" L x 0,71" B x 2,95" H (90,0mm x 18,0mm x 75,0mm)
DC-spenning - inngang (min)
120V
Godkjenningsbyrå
CE, cULus, cURus
DC-spenning - inngang (maks)
373V
Baseproduktnummer
Spenning - utgang 1
24V