DRB120241
DRB120241
TDK-Lambda DRB Series
DRB120-24-1
DigiKeys produktnummer
285-DRB120-24-1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRB120-24-1
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Detaljert beskrivelse
AC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 5A
Kategori
Effekt (watt)
120W
Spenning - isolasjon
3 kV
Serie
Bruksområder
Industri, ITE (kommersiell)
Emballasje
Bulk
Effektivitet
93%
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
Justerbar utgang, PFC, Universalinngang
Størrelse/dimensjon
4,92" L x 1,38" B x 4,88" H (125,0mm x 35,0mm x 124,0mm)
AC-spenning - inngang
85 – 265VAC
Godkjenningsbyrå
CE, cULus, cURus, EAC
Spenning - utgang 1
24V
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
5A