DPX60-48S12
DigiKeys produktnummer
285-DPX60-48S12-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DPX60-48S12
Beskrivelse
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 60W
Detaljert beskrivelse
DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 12V 5A
EDA-/CAD-modeller
DPX60-48S12 Modeller
Kategori
Spenning - utgang 1
12V
Strøm - utgang (maks)
5A
Serie
Effekt (watt)
60W
Effektivitet
85%
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Størrelse/dimensjon
4,92" L x 0,96" B x 2,27" H (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
DC-spenning - inngang (min)
36V
DC-spenning - inngang (maks)
75V