DPX60-48S05
DigiKeys produktnummer
285-DPX60-48S05-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DPX60-48S05
Beskrivelse
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 60W
Detaljert beskrivelse
DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 5V 12A
EDA-/CAD-modeller
DPX60-48S05 Modeller
Kategori
Spenning - utgang 1
5V
Strøm - utgang (maks)
12A
Serie
Effekt (watt)
60W
Effektivitet
85%
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Størrelse/dimensjon
4,92" L x 0,96" B x 2,27" H (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
DC-spenning - inngang (min)
36V
DC-spenning - inngang (maks)
75V