DPX60-24S05
DigiKeys produktnummer
285-DPX60-24S05-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DPX60-24S05
Beskrivelse
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 60W
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 5V 12A
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DPX60-24S05 Modeller
Kategori
Spenning - utgang 1
5V
Produsent
TDK-Lambda
Strøm - utgang (maks)
12A
Serie
Effekt (watt)
60W
Emballasje
Bulk
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
85%
Inngangstype
DC
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
4,92" L x 0,96" B x 2,27" H (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
DC-spenning - inngang (min)
18V
Godkjenningsbyrå
CE
DC-spenning - inngang (maks)
36V