DPX40-24WS05
DigiKeys produktnummer
285-DPX40-24WS05-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DPX40-24WS05
Beskrivelse
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 40W
Detaljert beskrivelse
DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 5V 8A
EDA-/CAD-modeller
DPX40-24WS05 Modeller
Kategori
Spenning - utgang 1
5V
Strøm - utgang (maks)
8A
Serie
Effekt (watt)
40W
Effektivitet
85%
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
4,92" L x 0,96" B x 2,27" H (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
DC-spenning - inngang (min)
9,5V
DC-spenning - inngang (maks)
36V