DPX40-12T0515
DigiKeys produktnummer
285-DPX40-12T0515-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DPX40-12T0515
Beskrivelse
DC/DC DIN RAIL SUP 5V +/-15V 40W
Detaljert beskrivelse
DC Strømforsyning på DIN-skinne 3 Utgang 5V 15V -15V 6A, 300mA, 300mA
EDA-/CAD-modeller
DPX40-12T0515 Modeller
Kategori
Spenning - utgang 2
15V
Produsent
TDK-Lambda
Spenning - utgang 3
-15V
Serie
Strøm - utgang (maks)
6A, 300mA, 300mA
Effekt (watt)
40W
Effektivitet
85%
Antall utganger
3
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
DC-spenning - inngang (min)
9,5V
Størrelse/dimensjon
4,92" L x 0,96" B x 2,27" H (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
DC-spenning - inngang (maks)
18V
Spenning - utgang 1
5V