DPX20-24WS3P3
DigiKeys produktnummer
285-DPX20-24WS3P3-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DPX20-24WS3P3
Beskrivelse
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 3.3V 20W
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 3,3V 5A
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DPX20-24WS3P3 Modeller
Kategori
Spenning - utgang 1
3,3V
Produsent
TDK-Lambda
Strøm - utgang (maks)
5A
Serie
Effekt (watt)
20W
Emballasje
Bulk
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
83%
Inngangstype
DC
Driftstemperatur
-40°C – 95°C
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
4,92" L x 2,27" B x 0,97" H (125,0mm x 57,6mm x 24,5mm)
DC-spenning - inngang (min)
9,5V
Godkjenningsbyrå
CE
DC-spenning - inngang (maks)
36V