DPX15-24WS05
DigiKeys produktnummer
285-DPX15-24WS05-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DPX15-24WS05
Beskrivelse
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 15W
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 5V 3A
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DPX15-24WS05 Modeller
Kategori
Spenning - utgang 1
5V
Produsent
TDK-Lambda
Strøm - utgang (maks)
3A
Serie
Effekt (watt)
15W
Emballasje
Bulk
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
85%
Inngangstype
DC
Driftstemperatur
-40°C – 95°C
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
4,92" L x 2,27" B x 0,97" H (125,0mm x 57,6mm x 24,5mm)
DC-spenning - inngang (min)
9,5V
Godkjenningsbyrå
CE
DC-spenning - inngang (maks)
36V