DPP480-24-3
DigiKeys produktnummer
285-1935-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DPP480-24-3
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 20A
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DPP480-24-3 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
480W
Produsent
TDK-Lambda
Spenning - isolasjon
3 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Bulk
Effektivitet
90%
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Driftstemperatur
-40°C – 71°C (med effektminskning)
Inngangstype
AC
Funksjoner
Justerbar utgang, Lastfordeling
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
4,68" L x 5,91" B x 4,88" H (118,9mm x 150,1mm x 124,0mm)
AC-spenning - inngang
340 – 575 VAC (3-fase)
Godkjenningsbyrå
CE
Spenning - utgang 1
24V
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
20A