DPP240-24-3
DigiKeys produktnummer
285-1933-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DPP240-24-3
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 10A
EDA-/CAD-modeller
DPP240-24-3 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
240W
Spenning - isolasjon
3 kV
Effektivitet
90%
Driftstemperatur
-40°C – 71°C (med effektminskning)
Størrelse/dimensjon
4,68" L x 3,50" B x 4,88" H (118,9mm x 88,9mm x 124,0mm)
AC-spenning - inngang
340 – 575 VAC (3-fase)
Spenning - utgang 1
24V
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
10A