DLP180-24-1/E er utfaset og produseres ikke lenger.
TDK-Lambda
På lager: 72
Datablad
AC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 7,5A
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
DLP180-24-1/E
DigiKeys produktnummer
285-DLP180-24-1/E-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DLP180-24-1/E
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 180W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Effekt (watt)
180W
Spenning - isolasjon
3 kV
Effektivitet
0,87
Driftstemperatur
-10°C – 60°C (med effektreduksjon)
Størrelse/dimensjon
4,33" L x 3,15" B x 3,82" H (110,0mm x 80,0mm x 97,0mm)
AC-spenning - inngang
85 – 132VAC, 170 – 265VAC
Spenning - utgang 1
24V
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
7,5A