DLP100-24-1/E er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
TDK-Lambda
På lager: 0
Datablad
AC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 4,1A
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
DLP100-24-1/E
DigiKeys produktnummer
285-DLP100-24-1/E-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DLP100-24-1/E
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Effekt (watt)
100W
Produsent
TDK-Lambda
Spenning - isolasjon
3 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Bulk
Effektivitet
85%
Delestatus
Utdatert
Driftstemperatur
-10°C – 60°C (med effektreduksjon)
Inngangstype
AC
Funksjoner
Justerbar utgang, Universalinngang
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
4,33" L x 2,36" B x 3,82" H (110,0mm x 60,0mm x 97,0mm)
AC-spenning - inngang
85 – 132VAC, 170 – 265VAC
Godkjenningsbyrå
CE
Spenning - utgang 1
24V
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
4,1A