D1SE480-24-A5
DigiKeys produktnummer
285-D1SE480-24-A5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
D1SE480-24-A5
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 480W
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC eller DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 20A
Kategori
Strøm - utgang (maks)
20A
Effekt (watt)
480W
Serie
Spenning - isolasjon
5 kV
Effektivitet
95,1%
Driftstemperatur
-25°C – 70°C (med effektminskning)
AC-spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
5,09" L x 2,36" B x 4,92" H (129,3mm x 59,9mm x 125,0mm)
DC-spenning - inngang (min)
110V
DC-spenning - inngang (maks)
250V
Spenning - utgang 1
24V