D1SE120-24-A5
DigiKeys produktnummer
285-D1SE120-24-A5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
D1SE120-24-A5
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 120W
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC eller DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 5A
Kategori
Strøm - utgang (maks)
5A
Effekt (watt)
120W
Serie
Spenning - isolasjon
5 kV
Effektivitet
92%
Driftstemperatur
-25°C – 70°C (med effektminskning)
AC-spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
4,34" L x 1,50" B x 4,92" H (110,2mm x 38,1mm x 125,0mm)
DC-spenning - inngang (min)
110V
DC-spenning - inngang (maks)
250V
Spenning - utgang 1
24V