CUS60M-24
DigiKeys produktnummer
285-CUS60M-24-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS60M-24
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 60W
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 85 – 265VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
CUS60M-24 Modeller
Spenning - isolasjon
4 kV
Effektivitet
90%
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Størrelse/dimensjon
3,00" L x 2,00" B x 1,05" H (76,2mm x 50,8mm x 26,7mm)
Spenning - utgang 1
24V
Strøm - utgang 1
2.5 A