CUS60M-15
DigiKeys produktnummer
285-CUS60M-15-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS60M-15
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 15V 60W
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 15V 85 – 265VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
CUS60M-15 Modeller
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Serie
Spenning - isolasjon
4 kV
Emballasje
Boks
Effektivitet
0,89
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
PFC
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Størrelse/dimensjon
3,00" L x 2,00" B x 1,05" H (76,2mm x 50,8mm x 26,7mm)
Spenning - utgang 1
15V
Godkjenningsbyrå
CE
Strøm - utgang 1
4 A