CUS600M1-24
DigiKeys produktnummer
285-CUS600M1-24-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS600M1-24
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 401W
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 85 – 265VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
CUS600M1-24 Modeller
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
96%
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
Universalinngang
Type
Åpen ramme
Størrelse/dimensjon
5,00" L x 3,00" B x 1,46" H (127,0mm x 76,2mm x 37,1mm)
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Godkjenningsbyrå
CE, cURus, TUV
Spenning - utgang 1
24V
Strøm - utgang 1
16.7 A