CUS600M-32
DigiKeys produktnummer
285-CUS600M-32-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS600M-32
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 32V 400W
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 32V 85 – 265VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
CUS600M-32 Modeller
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
96%
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, fjernanalyse, standby utgang, universalinngang
Type
Åpen ramme
Størrelse/dimensjon
5,00" L x 3,00" B x 1,34" H (127,0mm x 76,2mm x 34,0mm)
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Spenning - utgang 1
32V
Strøm - utgang 1
12.5 A