CUS600M-19/EF
DigiKeys produktnummer
285-CUS600M-19/EF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS600M-19/EF
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 19V 401W
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 19V 85 – 265VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
CUS600M-19/EF Modeller
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
96%
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
Justerbar utgang, Fjernstyrt av/på, Fjernanalyse, Standby-utgang, Universalinngang
Type
Kapslet
Størrelse/dimensjon
6,18" L x 3,35" B x 1,67" H (157,0mm x 85,0mm x 42,5mm)
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Spenning - utgang 1
19V
Strøm - utgang 1
21.1 A