CUS500M1-28
DigiKeys produktnummer
285-CUS500M1-28-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS500M1-28
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 28V 300W
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 28V 85 – 265VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
CUS500M1-28 Modeller
Spenning - isolasjon
4 kV
Effektivitet
96%
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Størrelse/dimensjon
5,00" L x 3,00" B x 1,46" H (127,0mm x 76,2mm x 37,1mm)
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Spenning - utgang 1
28V
Strøm - utgang 1
10.7 A