CUS500M1-19
DigiKeys produktnummer
285-CUS500M1-19-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS500M1-19
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 19V 300W
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 19V 85 – 265VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
CUS500M1-19 Modeller
Spenning - isolasjon
4 kV
Effektivitet
96%
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Størrelse/dimensjon
5,00" L x 3,00" B x 1,46" H (127,0mm x 76,2mm x 37,1mm)
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Spenning - utgang 1
19V
Strøm - utgang 1
15.8 A