CUS500M1-12
DigiKeys produktnummer
285-CUS500M1-12-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS500M1-12
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 300W
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 85 – 265VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CUS500M1-12 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Serie
Spenning - isolasjon
4 kV
Emballasje
Boks
Effektivitet
96%
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Type
Åpen ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
5,00" L x 3,00" B x 1,46" H (127,0mm x 76,2mm x 37,1mm)
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Godkjenningsbyrå
CE
Spenning - utgang 1
12V
Standardnummer
60601-1; 62368-1
Strøm - utgang 1
25 A