CUS400M-15
DigiKeys produktnummer
285-CUS400M-15-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS400M-15
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 15V 250W
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 15V 85 – 264VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
CUS400M-15 Modeller
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
Justerbar utgang, bunnplate, fjernmåling, universalinngang
Størrelse/dimensjon
5,57" L x 3,36" B x 1,61" H (141,6mm x 85,3mm x 40,8mm)
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Standardnummer
60601-1; 62368-1
Spenning - utgang 1
15V
Strøm - utgang 1
16.67 A