CUS400M-12
DigiKeys produktnummer
285-CUS400M-12-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS400M-12
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 250W
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 85 – 264VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CUS400M-12 Modeller
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Produsent
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Emballasje
Boks
Funksjoner
Justerbar utgang, Fjernanalyse, Standby-utgang, Universalinngang
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Chassismontering
Type
Åpen ramme
Størrelse/dimensjon
5,04" L x 3,05" B x 1,56" H (128,0mm x 77,5mm x 39,5mm)
Antall utganger
1
Godkjenningsbyrå
CE
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Standardnummer
60601-1; 60950-1; 62368-1
Spenning - utgang 1
12V
Minimum last som kreves
Ingen
Strøm - utgang 1
20.83 A