CUS350MP-1000-36
DigiKeys produktnummer
285-CUS350MP-1000-36-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS350MP-1000-36
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 36V 349W
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 36V 85 – 265VAC, 120 – 370VDC Inngang
EDA-/CAD-modeller
CUS350MP-1000-36 Modeller
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
94%
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
Justerbar utgang, bunnplate, fjernstyring av/på, fjernmåling, standby-utgang
Størrelse/dimensjon
7,20" L x 3,46" B x 1,73" H (183,0mm x 88,0mm x 44,0mm)
Spenning - inngang
85 – 265VAC, 120 – 370VDC
Spenning - utgang 1
36V
Strøm - utgang 1
9.7 A