CUS350MP-1000-30
DigiKeys produktnummer
285-CUS350MP-1000-30-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS350MP-1000-30
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 30V 350W
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 30V 85 – 265VAC, 120 – 370VDC Inngang
EDA-/CAD-modeller
CUS350MP-1000-30 Modeller
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
94%
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
Justerbar utgang, bunnplate, fjernstyring av/på, fjernmåling, standby-utgang
Størrelse/dimensjon
7,20" L x 3,46" B x 1,73" H (183,0mm x 88,0mm x 44,0mm)
Spenning - inngang
85 – 265VAC, 120 – 370VDC
Spenning - utgang 1
30V
Strøm - utgang 1
11.65 A