CUS350MP-1000-24
DigiKeys produktnummer
285-CUS350MP-1000-24-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS350MP-1000-24
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 350W
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 85 – 265VAC, 120 – 370VDC Inngang
EDA-/CAD-modeller
CUS350MP-1000-24 Modeller
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
Justerbar utgang, PFC, Fjernstyrt av/på, Standby-utgang, Universalinngang
Størrelse/dimensjon
7,20" L x 3,46" B x 1,73" H (183,0mm x 88,0mm x 44,0mm)
Godkjenningsbyrå
CE
Spenning - inngang
85 – 265VAC, 120 – 370VDC
Standardnummer
60601-1; 62368-1
Spenning - utgang 1
24V
Minimum last som kreves
Ingen
Strøm - utgang 1
14.6 A