CUS30M-15/A
DigiKeys produktnummer
285-CUS30M-15/A-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS30M-15/A
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 15V 30W
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 15V 85 – 265VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
CUS30M-15/A Modeller
Bruksområder
Husholdningsapparater, ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Serie
Spenning - isolasjon
4 kV
Emballasje
Bulk
Effektivitet
0,88
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Type
Kapslet
Funksjoner
Justerbar utgang, Universalinngang
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Størrelse/dimensjon
3,48" L x 2,52" B x 1,40" H (88,4mm x 64,0mm x 35,5mm)
Spenning - utgang 1
15V
Strøm - utgang 1
2 A