CUS30M-12
DigiKeys produktnummer
285-CUS30M-12-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS30M-12
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 30W
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 85 – 265VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CUS30M-12 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Serie
Spenning - isolasjon
4 kV
Emballasje
Boks
Effektivitet
0,88
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Type
Åpen ramme
Funksjoner
PFC
Antall utganger
1
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Størrelse/dimensjon
3,00" L x 2,00" B x 0,95" H (76,2mm x 50,8mm x 24,1mm)
Spenning - utgang 1
12V
Godkjenningsbyrå
CE
Strøm - utgang 1
2.5 A