CUS250M-28
DigiKeys produktnummer
285-CUS250M-28-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS250M-28
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 28V 250W
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 28V 80 – 264VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
CUS250M-28 Modeller
Kategori
Bruksområder
Husholdningsapparater, ITE (kommersiell), Laboratorium, Medisinsk
Produsent
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
94%
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 85°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
Justerbar utgang, Bunnplate, PFC, fjernstyrt av/på, fjernanalyse, universalinngang
Type
Åpen ramme
Størrelse/dimensjon
4,00" L x 2,00" B x 1,56" H (101,6mm x 50,8mm x 39,5mm)
Spenning - inngang
80 – 264VAC
Spenning - utgang 1
28V
Standardnummer
60601-1;60335-1;61010-1;60950-1;62368-1
Strøm - utgang 1
8.92 A