CUS250M-12
DigiKeys produktnummer
285-CUS250M-12-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS250M-12
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 250W
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 85 – 264VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
CUS250M-12 Modeller
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell), Laboratorium, Medisinteknikk
Produsent
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
94%
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-20°C – 85°C (med effektreduksjon)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Justerbar utgang, PFC, Standby-utgang, Universalinngang
Type
Åpen ramme
Størrelse/dimensjon
4,00" L x 2,00" B x 1,56" H (101,6mm x 50,8mm x 39,5mm)
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CE, UKCA
Spenning - utgang 1
12V
Standardnummer
61010-1; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Strøm - utgang 1
20.83 A