CUS250LD-3
DigiKeys produktnummer
285-CUS250LD-3-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS250LD-3
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 3.3V 250W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme, Konformt belagt AC-DC-omformere 1 Utgang 3,3V 85 – 265VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CUS250LD-3 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Emballasje
Bulk
Effektivitet
90%
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Driftstemperatur
-25°C – 70°C (med effektminskning)
Type
Åpen ramme, Konformt belagt
Funksjoner
Justerbar utgang, Kan brukes med DC-inngang, Universalinngang
Antall utganger
1
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Størrelse/dimensjon
7,80" L x 4,00" B x 1,18" H (198,0mm x 102,0mm x 30,0mm)
Spenning - utgang 1
3,3V
Godkjenningsbyrå
CE
Strøm - utgang 1
50 A