CUS250LD-3 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 285-CUS250LD-3-ND |
Produsent | |
Produsentens produktnummer | CUS250LD-3 |
Beskrivelse | AC/DC CONVERTER 3.3V 250W |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Åpen ramme, Konformt belagt AC-DC-omformere 1 Utgang 3,3V 85 – 265VAC Inngang |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CUS250LD-3 Modeller |
Kategori | Effekt (watt) |
Produsent | Bruksområder ITE (kommersiell) |
Serie | Spenning - isolasjon 3 kV |
Emballasje Bulk | Effektivitet 90% |
Delestatus Ikke for nye utførelser | Driftstemperatur -25°C – 70°C (med effektminskning) |
Antall utganger 1 | Monteringstype Chassismontering |
Spenning - inngang 85 – 265VAC | Størrelse/dimensjon 7,80" L x 4,00" B x 1,18" H (198,0mm x 102,0mm x 30,0mm) |
Spenning - utgang 1 3,3V | Godkjenningsbyrå CE |
Strøm - utgang 1 50 A | Baseproduktnummer |