CUS100ME-36/A
DigiKeys produktnummer
285-CUS100ME-36/A-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS100ME-36/A
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 36V 100W
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 36V 85 – 264VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
CUS100ME-36/A Modeller
Kategori
Effekt (watt)
Produsent
Bruksområder
Husholdningsapparater, ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Serie
Spenning - isolasjon
4 kV
Emballasje
Bulk
Effektivitet
94%
Driftstemperatur
-20°C – 85°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
Universalinngang
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
4,57" L x 2,52" B x 1,52" H (116,0mm x 64,0mm x 38,5mm)
Spenning - utgang 1
36V
Baseproduktnummer
Strøm - utgang 1
2.77 A