CCG30-48-05S
DigiKeys produktnummer
285-CCG30-48-05S-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CCG30-48-05S
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 5V 30W
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 5V 6A 18V - 76V Inngang
EDA-/CAD-modeller
CCG30-48-05S Modeller
Kategori
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Effektivitet
90%
Spenning - inngang (min)
18V
Størrelse/dimensjon
1,00" L x 1,00" B x 0,39" H (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Spenning - inngang (maks)
76V
Strøm - utgang (maks)
6A
Standardnummer
Effekt (watt)
30 W