CCG1R5-24-05SF
DigiKeys produktnummer
285-CCG1R5-24-05SF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CCG1R5-24-05SF
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 5V 1.5W
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 5V 300mA 9V - 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CCG1R5-24-05SF Modeller
Kategori
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Funksjoner
Justerbar utgang, fjernstyrt av/på, OCP
Emballasje
Brett
Driftstemperatur
-40°C – 100°C (med effektminskning)
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
78%
Type
Isolert modul
Monteringstype
Gjennomgående hull
Antall utganger
1
Kapsling
6-DIP-modul
Spenning - inngang (min)
9V
Størrelse/dimensjon
0,62" L x 0,41" B x 0,45" H (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
Spenning - inngang (maks)
36V
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv lav
Spenning - utgang 1
Godkjenningsbyrå
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Strøm - utgang (maks)
300mA
Standardnummer
Effekt (watt)
1.5 W