CCG10-48-12SR
DigiKeys produktnummer
285-CCG10-48-12SR-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CCG10-48-12SR
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 12V 10.8W
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 12V 900mA 18V - 76V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CCG10-48-12SR Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Funksjoner
Justerbar utgang, fjernstyrt av/på, OCP
Emballasje
Brett
Driftstemperatur
-40°C – 90°C (med effektminskning)
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
90%
Type
Isolert modul
Monteringstype
Overflatemontering
Antall utganger
1
Kapsling
6-SMD-modul
Spenning - inngang (min)
18V
Størrelse/dimensjon
0,75" L x 0,49" B x 0,46" H (19,0mm x 12,4mm x 11,8mm)
Spenning - inngang (maks)
76V
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv lav
Spenning - utgang 1
Godkjenningsbyrå
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Strøm - utgang (maks)
900mA
Standardnummer
Effekt (watt)
11 W