CC1R5-2405SF-E
DigiKeys produktnummer
445-2457-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CC1R5-2405SF-E
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 5V 1.5W
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 5V 300mA 18V - 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CC1R5-2405SF-E Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
300mA
Produsent
Effekt (watt)
1.5 W
Serie
Spenning - isolasjon
500 V
Emballasje
Brett
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Isolert modul
Monteringstype
Gjennomgående hull
Antall utganger
1
Kapsling
7-DIP-modul
Spenning - inngang (min)
18V
Størrelse/dimensjon
0,65" L x 0,65" B x 0,34" H (16,5mm x 16,6mm x 8,5mm)
Spenning - inngang (maks)
36V