TCMC7FNT101-RD
DigiKeys produktnummer
931-TCMC7FNT101-RD-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TCMC7FNT101-RD
Beskrivelse
CMC 100UH 100MA 2LN SMD AEC-Q200
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 µH @ 100 kHz 2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 100mA DCR 4,2Ohm
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
4,2Ohm
Produsent
Taoglas Limited
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
60V
Emballasje
Brett
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Klassifiseringer
AEC-Q200
Filtertype
Signallinje
Monteringstype
Overflatemontering
Antall linjer
2
Størrelse/dimensjon
0,181" L x 0,126" B (4,60mm x 3,20mm)
Induktans ved frekvens
100 µH @ 100 kHz
Høyde (maks)
0,120" (3,05mm)
Nominell strøm (maks)
100mA