SWLP.2450.12.4.B.02
DigiKeys produktnummer
931-1115-2-ND - Tape og spole (TR)
931-1115-1-ND - Båndavsnitt (CT)
931-1115-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SWLP.2450.12.4.B.02
Beskrivelse
RF ANT 2.4GHZ CER PATCH SLDR SMD
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2,4GHz WLAN, Zigbee™ Keramisk patch RF-antenner 2,4GHz – 2,5GHz 2dBi Loddetinn Overflatemontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SWLP.2450.12.4.B.02 Modeller
Kategori
Antal ringer
1
Produsent
Taoglas Limited
VSWR
3
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Forsterker
2dBi
Delestatus
Aktiv
Terminaler
Loddetinn
RF-familie/standard
802,15,4, WiFi
Monteringstype
Overflatemontering
Frekvensgruppe
UHF (2GHz – 3GHz)
Høyde (maks)
0,157" (4,00mm)
Frekvens (midten/bånd)
2,4GHz
Bruksområder
WLAN, Zigbee™
Frekvensområde
2,4GHz – 2,5GHz