FXP890.07.0100C
DigiKeys produktnummer
931-FXP890.07.0100C-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FXP890.07.0100C
Beskrivelse
860-928MHZ ISM/LORA COMPACT FLEX
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
866,5MHz, 915MHz ISM, LoRa Kretskortbane RF-antenner 863MHz – 870MHz, 902MHz – 928MHz -0,9dBi, -0,06dBi I-PEX MHF1 (U.FL) Overflatemontering
Kategori
Antal ringer
2
Produsent
Taoglas Limited
Forsterker
-0,9dBi, -0,06dBi
Emballasje
Bulk
Effekt - maks
10 W
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Kabel - 100mm
RF-familie/standard
Generell ISM
Terminaler
I-PEX MHF1 (U.FL)
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Monteringstype
Overflatemontering
Frekvens (midten/bånd)
866,5MHz, 915MHz
Høyde (maks)
0,063" (1,60mm)
Frekvensområde
863MHz – 870MHz, 902MHz – 928MHz