FXC.16.A.DG
DigiKeys produktnummer
931-FXC.16.A.DG-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FXC.16.A.DG
Beskrivelse
RFID ANTENNA 13.56MHZ 16MM DIA
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RFID-antenner 13,56MHz
Kategori
Frekvens
13,56MHz
Produsent
Taoglas Limited
Funksjoner
Nærfeltskommunikasjon (NFC)
Serie
Størrelse/dimensjon
16,00mm dia x 0,27mm H