AP.35A.07.0054A
DigiKeys produktnummer
931-1004-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AP.35A.07.0054A
Beskrivelse
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH IPEX
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1,575GHz GPS Keramisk patch RF-antenner 2,5dBic U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Loddetinn
Kategori
VSWR
2
Produsent
Taoglas Limited
Forsterker
2,5dBic
Emballasje
Brett
Funksjoner
LNA, Filter
Delestatus
Aktiv
Terminaler
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
RF-familie/standard
Navigering
Monteringstype
Loddetinn
Frekvensgruppe
UHF (1GHz – 2GHz)
Høyde (maks)
0,138" (3,50mm)
Frekvens (midten/bånd)
1,575GHz