UMK105B7104KV-FR
DigiKeys produktnummer
587-3498-2-ND - Tape og spole (TR)
587-3498-1-ND - Båndavsnitt (CT)
587-3498-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
UMK105B7104KV-FR
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0402
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0.1 µF ±10% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
UMK105B7104KV-FR Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Bruksområder
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0402 (1005 metrisk)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Toleranse
±10%
Tykkelse (maks)
0,022" (0,55mm)