MAASU21GSB7104KTCA01 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | MAASU21GSB7104KTCA01 |
Beskrivelse | CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805 |
Produsentens standard leveringstid | 14 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 0.1 µF ±10% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | MAASU21GSB7104KTCA01 Modeller |
Kategori | Temperaturkoeffisient |
Produsent | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Klassifiseringer AEC-Q200 |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Bruksområder |
Delestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapasitans | Kapsling 0805 (2012 metrisk) |
Toleranse ±10% | Størrelse/dimensjon 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Nominell spenning | Tykkelse (maks) 0,053" (1,35mm) |